Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri, Haberler - Amway Güzellik Güzellik
Amway’in Limited Edition Bahar Koleksiyonu Modern Icon ile Baharın Canlılığı Yüze Yansıyor Renkler Tekrar Keşfediliyor

2017/02/09 - 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway, Artistry Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu’ ile baharı yepyeni ve canlı renklerle karşılıyor

Dikkat çekici, kararlı ve ışık saçan bakışlarla sezonun ruh halinin en modern biçimde yansıtılabileceğini ifade eden Amway Global Makyaj Uzmanı Rick DiCecca; sınırlı sayıda üretilen bu serinin ikonik bir görünüm için canlı renk seçenekleri sunduğunu söylüyor.

Amway’in dünyanın en çok satan ilk 5, premium cilt bakım markası arasında yer alan Artistry’nin Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu’ndaki renkleriyle baharın canlılığı ve tazeliği kadınların yüzlerine yansıyor. Kadınların gündelik makyajına hareket katan 6 parçadan oluşan koleksiyon, ilkbaharda tazelenen yüzlere modern bir bakış açısı getirecek. Amway Artistry’nin bu özel koleksiyonu makyaj ve sanatı bir araya getirerek renklerin tekrar keşfedilmesini sağlayacak.


Koleksiyonun önemli parçalarından Artistry Signature Color Renkli Aydınlatıcı, özel krem formülü ve 3 boyutlu inci özelliği ile cilde anında parlaklık ve şeffaf pembe bir ışıltı veriyor. Artistry Signatur Color Işıltılı ikili göz farı ise kırık inci karışım pigmentleri ile göz makyajına farklı bir boyut ve parlaklık kazandırıyor.
Artistry Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu’nun bir diğer ürünü olan dudak parlatıcıları krem ruj dokusu ve jel formuyla dudakları nemlendirirken, kadınların güzelliğini daha da ön plana çıkarıyor. Serideki Artistry Signature Color 7 parçadan oluşan kaş kiti ise pratik kullanım özelliği ile makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.

 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Kaş Kiti
117,88 TL
ARTISTRY™ Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu Işıltılı Toz İkili Göz Farı- So chic
152,21 TL
ARTISTRY™ Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu Işıltılı Toz İkili Göz Farı- Subtle
152,21 TL
ARTISTRY™ Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu Renkli Aydınlatıcı
111,35 TL
ARTISTRY™ Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu Dudak Parlatıcısı- SOFT ROSE
78,92 TL
ARTISTRY™ Spring 2017 Modern Icon Koleksiyonu Dudak Parlatıcısı- FUCHSIA
78,92 TL
Ayşenur Özcan | aysenurozcan@cpartner.com.tr
Communication Partner
Medya İlişkileri Yönetmeni
T: 0850 333 65 10
M: 0536 862 21 47

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia