Turkey TUR  

rss

  • rss
Basın Bültenleri -
Amway’den Babalar Günü’ne Özel Kampanya

2017/06/13 - 

Bakımlı babalar HYMM ile daha etkileyici

Amway, erkek bakım serisi HYMM ürünlerini Babalar Günü’ne özel kampanya ile satıyor. 30 Haziran tarihine kadar HYMM Tıraş Jeli ve Tıraş Sonrası Losyon’dan oluşan paket, yüzde 10 indirimle babasını düşünenleri mutlu edecek.

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in HYMM Erkek Cilt Bakım Serisi, Babalar Günü için özel kampanya düzenliyor. 1 Haziran – 30 Haziran  tarihleri arasında HYMM Tıraş Jeli  ve HYMM Tıraş Sonrası Losyon’dan oluşan HYMM Ürün Paketi, yüzde 10 indirimle bakımlı babaların yüzünü güldürecek.

 

Bu özel kampanya çerçevesinde babalara muhteşem bir tıraş keyfi yaşatacak olan HYMM Tıraş Jeli, formülünde bulunan rezene tohumu özü  ve esansiyel yağlar ile babaların cildini rahatlatacak. Traş keyfinin tamamlayıcısı HYMM Tıraş Sonrası Losyonu ise özel içeriği ile ciltte hızla emilirken babaları daha güzel kokmasını sağlayacak.

HYMM Tıraş Jeli ve Tıraş Sonrası Losyondan oluşan bu paket, Babalar Günü’ne özel yüzde 10 indirimli olarak 63,63 liradan satılacak.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Özcan   | 0536 862 21 47 | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Janset Akışık | 0544 278 93 62 | jansetakisik@cpartner.com.tr

 

AMWAY HYMM™ Hakkında

Erkekler için HYMM Tıraş Jeli formülünde bulunan Rezene Tohumu özü ve nemlendirici maddeler daha kolay bir tıraş için sakalı yumuşatır ve tıraş bıçağı yangısına karşı koruma sağlar. Erkekler için HYMM 5-bıçaklı tıraş makinesi, Aloe Vera ve E Vitamini içeren Kaydırıcı bantile tıraş bıçağının ciltte kaymasını sağlayarak ekstra rahatlık sağlar. Dermatologlarca test edilmiştir ve hassas ciltler için uygundur. Erkekler için HYMM Tıraş Sonrası Losyonun özel yağ içermeyen formülündeki Aloe Vera özü, E Vitamini, Allantoin ve Gliserin ile cildi sakinleştirir ve nemlendirir. HYMM™ 2’si 1 Arada Saç ve Vücut Şampuanı hafif bir imza parfüm sunarak vücudun ve saçların taze kokmasına yardım eder ve içerdiği yumuşatıcı maddeler saçlara hafif bir yumuşatma sağlar. HYMM Roll-on Deodorant formülündeki Adaçayı Yaprağı özü anti-mikrobik etkisi nedeniyle koku kontrol özellikleriyle tanınır.

 

Amway Hakkında

Amway, dünyanın bir numaralı doğrudan satış şirketidir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’da 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

 

www.amway.com.tr

facebook.com/AmwayTurkiyeLtd

instagram.com/amwayturkiyeltd

twitter.com/amwayturkiye

dahaiyibiryasamicin.com

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia