Turkey TUR  

rss

  • rss
Uncategorized -
Amway Serbest Girişimcileri NUTRIWAY Zinde Yaşam Şenliği’nde Buluştu

2017/02/23 - 

 

 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway, İstanbul ve Ankara’daki yaklaşık 6000 serbest girişimcisi ile NUTRIWAY Zinde Yaşam Şenliği’nde bir araya geldi. Etkinlikte Amway Mevzuatlar Uzmanı Sema Toraman toplum beslenmesi ve sağlıklı beslenme yönelimleri hakkında katılımcılara bilgi verirken, Zinde Yaşam Şenliği’nin diğer konuğu, Gazeteci, Yazar, Sporcu ve Nefes Eğitmeni Neslihan Yavuzcan’ın “Doğru Nefes Alma ve Sağlıklı Yaşam” seminerine de ev sahipliği yaptı.

 

 

Serbest girişimcisine başarı yolculuğunda bir iş ortağı olarak değer veren Amway, İstanbul ve Ankara’daki serbest girişimcileriyle bir araya geldi. Gerçekleşen etkinlikler çerçevesinde Sunucu, Nefes Eğitmeni ve yaşam koçu Neslihan Yavuzcan’ın ‘Doğru Nefes Alma ve Sağlıklı Yaşam’ seminerine de ev sahipliği yaptı. Amway Mevzuatlar Uzmanı Sema Toraman ise katılımcılarla Amway’in besin destek ürünleri markası NUTRIWAY’in bilinmeyenlerini paylaştı.

“Takviye Edici Gıdalar Beslenme Açığını Destekler”

NUTRIWAY Zinde Yaşam Şenliği’nde konuşan Amway mevzuatlar uzmanı Sema Toraman NUTRIWAY’in optimum sağlık felsefesinin; düzenli egzersiz, dengeli beslenme, yeterli dinlenme ve pozitif ruhsal tutum olduğunu söyledi. Toplum beslenmesi ve sağlığı üzerine çalışan bilim adamlarına göre; obezite ve kötü beslenmeye bağlı diğer sağlık problemlerinin yaygınlaşmasının sebeplerinin çevresel, sosyal ve ekonomik olduğunu kaydeden Toraman, “Besin ögesi bakımından zengin indeksli gıdaların genelde ekonomik gıdalar olmaması ve sağlıklı besin hazırlamak için yeterli zaman ve becerilerin eksikliği gibi pek çok faktör insanları dengesiz beslenmeye itiyor. Bu faktörlerin insan sağlığına etkisini azaltabilmek için dengeli beslenme ve hareketli yaşama ek olarak takviye gıdalardan yardım alınmasının önemli olduğunu belirtiyor. Kullananlar, günü dolu dolu yaşamaya devam ederken takviye edici gıda ürünleri ile her gün ihtiyaç duydukları besin elemanları açığını kapatabilirler” dedi.

 

 

 

 

 

 

NUTRIWAY’in sağlıklı ve dengeli bir beslenmenin yerini almayıp sadece eksik olan besin elemanlarının temin edilmesine yardım ettiğini söyleyen Sema Toraman “İnsanların daha sağlıklı yaşam sürdürmesine yardım eden NUTRIWAY, 80 yıldan beri bilimle doğa arasında mükemmel bir uyum sağlamaya ve insanların hayatlarını dolu dolu yaşamalarına yardım edecek ürünler geliştiriyor” dedi. NUTRIWAY’in üretim anlayışının doğallık olduğunu belirten Sema Toraman “Her üründe en az bir bitki konsantresi, vitamin ve mineraller ortak bileşen olarak kullanılıyor. Bu şekilde kullanıcıların günlük beslenmeleri doğal yöntemlerle desteklenmiş oluyor” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğru Nefes Ömür Uzatır

 

NUTRIWAY Zinde Yaşam Şenliği’nde doğru nefes alma ve sağlıklı yaşamın sırlarını paylaşan Neslihan Yavuzcan düşünce ve nefes sistemi değiştirilerek yaşamın da değişebileceğini belirtti.

Doğru nefes almayı dünyada sadece yüzde 2’lik kısmın bildiğini söyleyen Yavuzcan “Oysa doğru nefes alarak ömrümüzü uzatabilir, yaşam kalitemizi yükseltebilir, maneviyatımızı zenginleştirebilir ve her adımımızı daha da anlamlandırabiliriz” ifadelerini kullandı.

6000 Amway Serbest Girişimcisinin katıldığı NUTRIWAY Zinde Yaşam Şenliği’nde katılımcılar beslenme ve vücut analizi yaptırırken presstagram fotoğraf çekimi ile de keyifli anlar yaşadı.

 

 

 

 

 

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Communication Partner

Ayşenur Özcan | 0536 862 21 47 | aysenurozcan@cpartner.com.tr

Janset Akışık | 0544 278 93 62 | jansetakisik@cpartner.com.tr

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia