Turkey TUR  

rss

  • rss
Uncategorized -
Amway Bu Sene De Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Resmi Sponsoru

2017/06/13 - 

AMWAY TÜRK VOLEYBOLUNU DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

 

Türkiye Voleybol Federasyonu, dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway ile sürdürdüğü sponsorluk anlaşmasını yeniledi. 2013 yılından bu yana tüm milli voleybol takımlarının resmi sponsoru olan Amway, TVF ile gerçekleştireceği yeni projeleriyle voleybolcuların yanında yer alıyor.

 

Dünyanın lider doğrudan satış şirketi Amway bu yılda voleybol sporunu desteklemeye devam edecek. 2013 yılından bu yana milli voleybol takımlarının resmi sponsoru olan Amway Türkiye Voleybol Federasyonu ile anlaşmasını yeniledi. Anlaşma çerçevesinde Türkiye Voleybol Federasyonu’na ürün tedarik eden Amway, ayrıca finansman desteğinde de bulunuyor. Bunların dışında Amway yine Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortak olarak, Türkiye’de voleybol sporunun yaygınlaşmasını amaçlayan “Filenin Fidanları Projesi”ni de destekliyor.

ERGÜN: “TVF İLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”

Konuya ilişkin gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün, Türkiye Voleybol Federasyonu ile çalışmaktan büyük onur duyduklarını söyledi. 350 binden fazla Amway Serbest Girişimcisi’nin gücünü voleybolcularla birleştirdiklerinin belirten Tayfun Ergün, ortaya inanılmaz bir sinerji çıktığını kaydetti. Ergün, “Federasyon ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma Serbest Girişimcilerimiz için büyük bir gurur kaynağıdır. Federasyon bünyesindeki Milli Takımları desteklerken, çocukların da voleybola ilgisini artırmayı amaçladıklarını ifade eden Ergün, bu doğrultuda federasyon iş birliğiyle 2014 yılından itibaren ‘Filenin Fidanları’ isimli sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.  

 

Amway Avrupa Dış İlişkiler Kıdemli Bölge Müdürü Candan Çorbacıoğlu  bu konuya ilişkin şu açıklamaları yaptı: “2016 yılı itibariyle 65 ilde 100,000 çocuğa ulaşan Filenin Fidanları projesini 2017 yılında 81 ilde 200,000 çocuğa çıkarmayı hedefliyoruz. Milli Takımlarımızın bu yıl takvimleri çok yoğun, büyük başarılara imza atacaklarına inancımız tam. Birlikte 2017 sezonunu başarı ile tamamlayacağız. Hem sahada hem de arka planda desteğimiz ve uzun soluklu sponsorluk birlikteliğimiz devam edecek.”  

Çorbacıoğlu son olarak “Filenin Fidanları Projesi” ile  çocuklara voleybol sporunu sevdirerek bu sporun Türkiye’deki gelişimine katkıda bulunmayı amaçladıklarını, 10 yıl sonra da bu proje kapsamında yetiştirilen fidanlardan, milli voleybolcuların yetişeceğini sözlerine ekledi.

 

 

Basın toplantısında konuşan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ 2013 yılından beri Amway ile güzel bir uyum içerisinde çalıştıklarına dikkat çekti. Dört yıl boyunca Türk Voleybolu’na kattıkları değerden dolayı Amway’e teşekkür ettiklerini belirten Mehmet Akif Üstündağ, Amway’in milli takımların ürün ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, “Filenin Fidanları” projesiyle çocukların voleybolu sevmesi ve bedensel gelişimlerinin sağlanmasında da büyük katkılarda bulunduğunu kaydetti. Üstündağ,”Bu noktada Amway, çocuklarımızın spor sevgisini artırmak, voleybolu küçük yaşlardan itibaren tüm ülke geneline yayarak başarılı voleybolcular ve voleybol sever kitleler yaratmak doğrultusunda yaptığımız çalışmaların da en büyük destekçisi konumunda bulunuyor. Türk Voleybolu’na olan ilgiyi artırma noktasında Amway’in vermiş olduğu katkılara teşekkür ediyor, önümüzdeki süreçte, hep birlikte voleybolumuzu daha ileri seviyelere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Toplantının sonunda Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün ve Amway Avrupa Dış İlişkiler Kıdemli Bölge Müdürü Candan Çorbacıoğlu ile Türk Milli Voleybol Takımı Kaptanları Neslihan Demir Güler ve Arslan Ekşi hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Ayrıntılı Bilgi için: Communication Partner | 0850 333 6510

Ayşenur Bozal Özcan aysenurozcan@cpartner.com.tr 0 536 862 21 47

Janset Akışık | jansetakisik@cpartner.com.tr | 0544 278 93 62

 

Amway Hakkında

Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2016’te 8,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRIWAY™ vitamin ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.

www.amway.com.tr | facebook.com/AmwayTurkiyeLtd | instagram.com/amwayturkiyeltd twitter.com/amwayturkiye | dahaiyibiryasamicin.com

 

 

 

Yorum Yapınız

E-posta adresi yayınlanmayacaktır
* Zorunlu Alan

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia